Train Simulator World

Ücretsiz Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Dovetail Games
  • Boyut DovetailGames
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Dovetail Games

Train Simulator World indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Detayı Hissetmeye Hazır Mısın?

Train Sim World®: CSX Heavy Haul, Amerika'nın en göz alıcı ve en ünlü tren yollarından birinde güçlü ve ağır yük trenlerini kullanma tecrübesini hayata geçiren yepyeni bir First Person Simulator.
Her şeyiyle gerçekçi olan bu oyunda kendini iyi hissedeceğine eminiz. Hemen özellikleri oku ve oynamaya başla.

Üstün Gerçekçilik Çok Hoşunuza Gidecek
Bu uygulamayı sizlere sunanlar, gerçek trenlerin performansını, seslerini ve hissini doğru bir şekilde kopyalamak için gerçek dünya verilerini kullanıyor. Bu gerçekten inanılmaz güzel bir şey. Hiçbir ses sahte değil ve o anı gerçekten yaşıyor gibi hissedeceksin. Bizce bu denemeye değer bir özellik. Bu sesleri yaşamak harika bir duygu olacak.
Kabin içi etkileşime sahip olan üç özellikli lobilerin kontrolünü elinize alın ve sürücü koltuğuna oturduğunuzda ayrıntıları hissedin. Dünyanın en büyük ve en güçlü trenlerini hayata döndürün. Bunları yapmak için sadece bu oyunu indirmeniz yeterli olacaktır. Bütün kontrol sizde olacak.

Otantik Farklı Zorluklar
CSX Transport için sıkı programlarda ve önemli bir yük getiren demiryolu mühendisi olarak çalışmaya davet edildiniz. Bu harika bir teklif. Bize sorarsan bu teklifi hemen kabul edip trene gitmelisin. Rockwood Mine, Sand Patch Summit ve Cumberland Yard dahil olmak üzere altı zorlu senaryo ve keşfedilecek birçok yer ile yetenek, odak ve dayanıklılık limitinize göre test edilecektir. Bunları kaçırmamalısın.

Gerçek dünyadaki operasyonlara dayanan 24 saatlik bir zaman çizelgesinin rekreasyonunu sunan yepyeni Servis Modu ile tam bir “yaşam boyu” yaşayın. İki gün aynı değil. Görevlerini yerine getirirken bir dizi hizmeti alın ve çıkın. Kontrolü ele geçirin ya da sürün, seçim sizin.

İnteraktif öğrenmek
Train Sim World, yeni başlayanlar için veya daha gelişmiş oyuncular için farklı öğreticilere sahip. Bu durumu şu şekilde açıklayalım, en baştan başlayarak lokomotiflerin çalıştırılmasına kadar her şeyden sorumlu yedi rehberli öğreticinin yer aldığı tüm yetenek düzeylerine sahip oyunculara hitap eder. Acemi ile uzman arasında hızla ilerleyen üç farklı locos'u adım adım çalıştırmayı öğrenmelisiniz.
Son derece ayrıntılı ve sürükleyici ortamı keşfetmek ve bir kerelik ömür boyu çekimleri yakalamak için en iyi noktaya ulaşma noktasını bulmak için raylı fan hayallerinizi yaşayın.
Eğer diğer oyunlardan sıkıldım ve farklı bir oyun arıyorum diyorsanız bu oyunu denemenizi öneririz. Sizlere eğlenceyi ve aksiyonu bir arada yaşatacak bir oyundur. Çok sevecek ve elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.
Hemen bu oyunu indirerek yedi rehberli öğretici oyunu oynamaya başlayın. Çok eğleneceğinize eminiz.

Oyunun özellikleri:

- Gerçek trenlerin performansını, seslerini ve hissini doğru bir şekilde kopyalamak için gerçek dünya verileri

- 6 zorlu senaryo

- Keşfedilecek birçok yer ile yetenek

- Odak ve dayanıklılığınızın limitinize göre test edilmesi

- 7 rehberli öğretici

- Acemi ile uzman arasında hızla ilerleyen üç farklı locos

Train Simulator World indir